Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Środa, 24 sierpnia 2016
Narzędzia osobiste
Sekcje

Sieć detaliczna planuje ekspansję w małych i średnich miastach

Media Expert otwiera nowe sklepy

W końcu października sieć uruchomiła nowe markety w Rawie Mazowieckiej i Przemyślu. Kolejne placówki mają powstawać głównie w miastach liczących do 100 tys. mieszkańców.

Sklep w Rawie Mazowieckiej ma powierzchnię blisko 1500 m2, a w Przemyślu - ponad 2000 m2. Przemyski market znajduje się na terenie Galerii Sanowej, natomiast obiekt w Rawie Mazowieckiej to budynek wolnostojący. Sieć Media Expert liczy obecnie ponad 220 placówek. Właściciel marki, spółka Domex, zamierza otworzyć kilkanaście marketów w tym roku, a kolejne w 2011 r. - przede wszystkim w miastach liczących do 100 tys. mieszkańców. Latem powstało 6 nowych sklepów, m.in. w Bogatynii, Strzelcach Opolskich i Chorzowie. W asortymencie sieci jest m.in. sprzęt komputerowy, telefony, aparaty fotograficzne, sprzęt RTV i AGD.

Polecamy:
Oceń:
0

Komentarze do artykułu: 1

Gość IP:83.29.*.*, 26.08.2013:
U nas w okolicy znikają Avanse bo nikt nie chce tam kupować z powodu wysokich cen. Wcale się nie dziwię że Action tak się rozwija. Wprowadzana przez nich sieć specjaliści RTV AGD prężnie się rozwija na naszym rynku. Wystarczy wejść na www.najmix.pl i sprawdzić w zakładce gazetka promocyjna jakie mają ceny. Telewizor bardzo dobrej klasy można już kupic nawet za 999zł. Co półtorej miesiąca pojawiają się co chwilę nowe gazetki promocyjne z rewelacyjnymi ofertami dla każdego. Ja kupuje już u nich. Mam do nich zaufanie. Wiem że nie wcisną mi dziadostwa i nie wyjdę z mnóstwem nie potrzebnych rupieci. Ul. Szkolna 42; 43-332 Pisarzowice. Polecam ten sklepik. Tam naprawdę są SPECJALIŚCI RTV AGD.
Liczba komentarzy: 1
Samsung Knox ...
tgolebiowski
Samsung Knox ...
XVI konferencja ...
tgolebiowski
XVI konferencja ...
Tech Trendy ...
tgolebiowski
Tech Trendy Biznes ...
WIG20 -0.54 WIG-INFO 1.73 WIG-TELKOM -0.31
$ USD 3.81 EUR 4.31 F CHF 3.96