Podczas trzeciej edycji branżowego triathlonu wysoką formę potwierdziło kilku zawodników, którzy zdobywali już trofea na tej imprezie. Nie zabrakło jednak nowych liderów, którym nie przeszkodziły znacznie gorsze warunki pogodowe niż w poprzednich latach.

Niewątpliwie jednym z najbardziej pracowitych i utalentowanych triathlonistów w branży IT jest Przemysław Szuder z Microsoftu, który w tym roku startował z numerem 1, co „wywalczył” sobie wysoko licytując w aukcji charytatywnej. Dwa lata temu na dystansie olimpijskim był trzeci, rok temu ósmy, zaś tym razem zdobył drugie miejsce, tracąc niespełna 5 minut do zwycięskiego Andrzeja Drabota z Asseco Active Team. Tegoroczny lider na tym szczególnie wymagającym dystansie (1,5 km pływania, 40 km roweru, 10 km biegu) rok temu zajął siódme miejsce. Z kolei na dystansie sprint (750 m pływania, 20 km roweru, 5 km biegu) wśród pań najlepsza okazała się Dagmara Paszun z Team One, która świętowała zwycięstwo ze swoim mężem Mateuszem Paszunem – najlepszym w tym roku sprinterem wśród panów (zajął pierwsze miejsce również podczas ubiegłorocznych zawodów). Mistrzowskie małżeństwo zdobyło poza tym puchary CRN Polska za najszybszą zmianę, czyli zrzucenie z siebie kombinezonu pływackiego przed jazdą rowerem, a następnie pozostawienie roweru i założenie butów do biegania.