HP Care Pack jest dostępny dla klientów końcowych, którzy kupią notebooka HP u resellera - partnera Actionu. Pakiet umożliwia klientom przedłużenie zwykłej gwarancji na notebooka do 5 lat oraz rozszerzenie jej warunków o kilka opcji. W ramach pakietu ochrona obejmuje przypadkowe uszkodzenia z winy klienta oraz możliwość naprawy komputera w miejscu jego instalacji, a czas reakcji na zgłoszenie jest skrócony do 1 dnia roboczego.

Pakiet HP Care Pack jest dostępny wraz z notebookiem bądź osobno. Klient otrzymuje e-mailem odnośnik do strony WWW wraz z kodem aktywacyjnym i aktywuje usługę online. Potrzebne dane mogą zostać także przekazane na papierze, w kopercie z kodem i adresem strony internetowej. Pakiet HP Care Pack jest płatny, koszt zależy od czasu trwania usługi i produktów, które są nią objęte.

Jak poinformował Tomasz Wańka, Business Unit Manager w Actionie, HP Care Pack wprowadzono ze względu na rosnący popyt na tego typu usługi. Zwłaszcza klienci kupujący modele biznesowe sygnalizowali, że zależy im na rozszerzeniu gwarancji o reakcję w następnym dniu roboczym (NBD) i naprawę w miejscu instalacji.