Michał Góra (na zdjęciu) został powołany na stanowisko prezesa zarządu Alfavox. Zastąpił Janusza Tomiczka, który po 10 latach rozstał się z firmą. Michał Góra związany jest z branżą od 20 lat, od 5 lat pozostaje udziałowcem Alfavox. Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu odpowiadając za strategiczny rozwój firmy, w szczególności za budowę aliansów na rynkach zagranicznych. Posiada doświadczenie w globalnych projektach, m.in. w krajach DACH, USA, Indiach, Argentynie i Meksyku. Wraz z objęciem funkcji prezesa zarządu będzie odpowiadał także za strategiczne alianse biznesowe w Polsce. Z kolei Piotr Wójcik (udziałowiec Alfavox od 4 lat) odpowiada za pion techniczny, zarządzając kluczowymi projektami w Polsce i zagranicą. Ma wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów, m. in.: na rynkach Europy, obu Ameryk i Azji.

W związku z planowaną na najbliższe lata strategią wzrostu Alfavox, skoncentrowaną na rozwoju współpracy z kluczowymi klientami w Polsce oraz na rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych, nowy zarząd firmy zdecydował o przeprowadzeniu działań mających na celu odświeżenie brandu. Między innymi zmieniono logo firmy.
Alfavox specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży rozwiązań  customer engagement i employee engagement (w tym omnichannel contact center, video chat, workforce management i biometrycznej  identyfikacji wideo).