Od początku marca 2020 r. nowa siedziba główna Alstor SDS mieści się przy ul. Staniewickiej 12, 03-310 Warszawa. W pobliżu usytuowano magazyn i serwis – ul. Staniewicka 18.

Powodem przeprowadzki VAD-a jest rozwój firmy, powiększenie zespołu, a także przygotowanie do podjęcia współpracy z kolejnymi dostawcami. Alstor SDS został utworzony przed rokiem. Poszerzał portfolio. Obecnie jest dystrybutorem ponad sześćdziesięciu marek.
 

Większa powierzchnia i funkcjonalność

Alstor SDS wynajął praktycznie całe pierwsze piętro w budynku przy ul. Staniewickiej 12. Nowe biuro (siedziba główna) ma 300 m kw., nie licząc pomieszczeń socjalnych. Serwis o powierzchni 50 m kw. sąsiaduje bezpośrednio z magazynem oraz montownią, co zapewnia łatwy dostęp do części zastępczych i naprawczych.

W nowej lokalizacji poprawił się komfort pracy. Nowe biuro ma 3 sale konferencyjne oraz demo lab. Ponadto w budynku jest do dyspozycji Alstor SDS wspólnie z innymi firmami przestronna sala konferencyjna.

Poprzednie biuro, wliczając nawet serwis i pomieszczenia socjalne – kuchnie i toalety - miało ok. 220-230 m kw. Wąskim gardłem była jedna salka do spotkań z kontrahentami i partnerami, do której tworzyły się kolejki. Stare biuro było także nieustawne, dużą część zajmowały korytarze, łazienki, kuchnia.

 

3 strefy biura

Poza 3 wydzielonymi pokojami spotkań i demo labem open space nowego biura Alstor SDS podzielono na 3 strefy (product manager, handlowy, zarząd i biuro). Wszystkie pomieszczenia i wyznaczone strefy mają niezależne systemy klimatyzacji.

Budynek jest nowy i energooszczędny (np. fotokomórki uruchamiają światła). Biuro jest też dobrze oświetlone światłem dziennym, korzysta z niego także magazyn (sztuczne światła są uruchamiane po zmroku).

Przy nowej siedzibie znajduje się podręczny magazyn niskiego składowania. W przypadku większych projektów firma będzie korzystać z magazynu wysokiego składowania na ul. Staniewickiej 5, który ma 10 tys. m kw. powierzchni przeładunkowej typu cross – dock.
 

Wszelkie dokumenty księgowe (np. faktury VAT) będą zawierały nowy adres Alstor SDS. Numery: NIP, Regon, KRS, rachunków bankowych oraz służbowe adresy mailowe pozostają bez zmian.

Partnerzy mogą kontaktować się z pracownikami Alstor SDS dzwoniąc na ich dotychczasowe służbowe numery telefonów komórkowych. Dla ułatwienia kontaktu uruchomiono dodatkowe ogólne numery telefoniczne. We wszystkich sprawach można z nich korzystać, połączenie zostanie przekierowane do właściwej osoby.

 

Alstor SDS siedziba główna (adres rejestrowy):

Magazyn i serwis:

ul. Staniewicka 12

03-310 Warszawa

tel. +48 222 484 000

biuro@alstorsds.pl

ul. Staniewicka 18

03-310 Warszawa

tel. +48 222 484 001

serwis@alstorsds.pl