Magnus Zederfeldt został nowym dyrektorem regionalnym Axis Communications na Europę Wschodnią. Od września br. odpowiada m.in. za wzmacnianie relacji z partnerami firmy w tej części kontynentu. Jednocześnie nadal pozostanie dyrektorem ds. rozwoju biznesu sieciowych systemów audio.

Magnus Zederfeldt zastąpi na stanowisku Annę Forsberg sprawującą obecnie funkcję wiceprezesa ds. sprzedaży w regionie EMEA.

Nowy regionalny lider jest związany z Axis Communications od 2008 r. Przez ostatnich pięć lat pełnił funkcję dyrektora w południowej Azji i Pacyfiku. W latach 2010-2014 odpowiadał za program partnerski Axis, a wcześniej również za sprzedaż w krajach nordyckich. Ma ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem.

Nowy dyrektor zapowiada wzmacnianie relacji z partnerami.

„Rozwiązania stają się coraz bardziej inteligentne, ale jednocześnie coraz bardziej złożone. Naszą rolą jest pomóc klientom w zrozumieniu, jakie możliwości dają im najnowsze technologie w dziedzinie sieciowego monitoringu i rozwiązań audio, aby potrafili wykorzystywać te innowacje w jak najbardziej efektywny sposób. Aby było to możliwe, musimy rozbudowywać nasz ekosystem partnerski, wzmacniać relacje z naszymi obecnymi partnerami i wspólnie z nimi tworzyć rozwiązania“ - mówi Magnus Zederfeldt.