Od 3 grudnia obowiązki Sales Managera Axis Communications w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich pełni Dagmara Pomirska. Odpowiada za rozwój sieci sprzedaży na tych rynkach. Na stanowisku szefa sprzedaży zastąpiła Jakuba Kozaka, który rozstał się z Axis z końcem sierpnia br. (przeszedł do firmy L3). Pełnił tę funkcję przez 4 lata.
 
Dagmara Pomirska ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT. Przez ostatnich 6 lat była związana z Xerox (2012-2018). Na stanowisku Office Business Director odpowiadała za sprzedaż i usługi oferowane strategicznym klientom oraz za zwiększanie sprzedaży na rynkach wertykalnych.

Nowa regionalna szefowa sprzedaży Axis przez 11 lat była związana z Tech Datą (2001 - 2012), gdzie odpowiadała za rozwiązania druku, a początkowo za sieciówkę. Sprzedażą rozwiązań sieciowych zajmowała się wcześniej w TCH Components i Datrontech Poland.

Dagmara Pomirska jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku menadżerskim oraz Międzynarodowych Stosunkach Gospodarczych i Politycznych na tej samej uczelni.