Agata Majkucińska, która do tej pory zajmowała stanowisko Key Account Managera w Axis Communications, awansowała na pozycję Distribution Account Managera w regionie Europy Wschodniej. Będzie odpowiedzialna za rozbudowę sieci dystrybucyjnej w firmach IT oraz specjalizujących się w bezpieczeństwie, w Polsce, w krajach bałtyckich i na Ukrainie.

Równocześnie z początkiem II kw. 2017 r. do zespołu Axis dołączył Karol Dominiczak, który objął stanowisko Key Account Managera. Zajmie się współpracą z najważniejszymi integratorami w Polsce, a w szczególności tworzeniem zindywidualizowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i kontaktami z klientami końcowymi.

Agata Majkucińska związana jest z Axis Communications od 2009 r. Jako pierwsza osoba zatrudniona przez Axis w Polsce odpowiadała za rozwój biznesu firmy i budowę kanału partnerskiego. Wcześniej pracowała na stanowiskach kierowniczych w Komtechu, nadzorując strategię marketingową, sprzedaż oraz tworzenie kanału partnerskiego firmy.

Karol Dominiczak ma ponad 11-letnie doświadczenie w branży IT. Ostatnio pracował w IBM. Odpowiadał za kompleksową obsługę klientów z sektora MŚP. W zakres jego obowiązków wchodziła sprzedaż zarówno wyposażenia serwerowni, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, jak i systemów wspomagających biznes. Wcześniej był związany z firmą medyczną Grifols.