Binatone – producent akcesoriów pod marką Motorola, ponownie pojawił się na polskim rynku. Dystrybutorami są NTT System, Komsa i Kontel. Zapowiada, że produkty będą oferowane zarówno przez sieci detaliczne i telekomy, jak i kanał resellerski. Najstarszym partnerem Binatone w Polsce jest Maxcom, który nadal jest partnerem w zakresie portfolio kamer dla dzieci. Nowością jest dział Lifestyle, czyli słuchawki, audio itp.. Wcześniej - ostatni raz około rok temu - były dostępne nieregularnie. Binatone od prawie 10 lat ma licencję na korzystanie z marki Motorola. Firma powstała w 1958 r., centrala znajduje się w HongKongu.

Za sprzedaż akcesoriów marki Motorola w Polsce (są to m.in. słuchawki i głośniki bezprzewodowe, kamerki domowe i samochodowe) odpowiadają: Marek Krygier – Country Manager, Stefan Citak  – Sales Manager oraz Marcin Niebudek – Key Account Manager.

Marek Krygier ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji struktury sprzedaży w różnych krajach. W 2012 r. związał się z francuską firmą Coyote, prowadząc firmę Coyote System Polska. Pracował m.in. dla Philips Car Systems, Harman/Becker Automotive Systems oraz Navteq (obecnie Here).