Marken pomaga resellerom

Wielu resellerów może obecnie borykać się z trudnościami logistycznymi oraz płynnością finansową. Marken, w ramach wsparcia oferuje im:

  • wydłużony do 60 dni termin płatności, który otrzymać może - w uproszczonej procedurze - każdy reseller sprzedający produkty Bitdefender,
  • darmowe, zdalne wsparcie przy wdrożeniu oprogramowania Bitdefender, oferowane każdemu resellerowi,
  • zakup produktu GravityZone Business Security (licencja roczna 5-cio stanowiskowa) w cenie 9 zł. Specjalna cena dla przedsiębiorcy to 49zł (cena detaliczna regularna wynosi 595 zł netto).    

 

Marken pomaga przedsiębiorcom

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, jak duży problem sprawia pandemia COVID-19. Wielu przedsiębiorców prowadzi obecnie swój biznes w systemie home office. Pracownicy w tym okresie korzystają z domowych sieci Wi-Fi, a czasami również z własnych komputerów. Niestety wiąże się to z ryzykiem wycieku poufnych danych firmowych. O ile komputery firmowe są zazwyczaj dobrze zabezpieczone odpowiednim oprogramowaniem, zaś sieci Wi-Fi korzystają z VPN-ów, o tyle często pecety czy notebooki, z których korzystamy w domu chroni jedynie firewall wbudowany w Windows’a.

Hakerzy mają oczywiście tego świadomość, i dlatego Bitdefender zaobserwował ich zwiększoną aktywność w marcu o prawie 500%! W związku z tym każdy przedsiębiorca powinien zadbać o bezpieczeństwo swoich plików, szczególnie gdy pracownicy pracują zdalnie. Marken, zdecydował się na obniżenie wartości produktu GravityZone Business Security o ponad 90%. Licencja roczna 5-cio stanowiskowa dostępna jest dla firm za 49 zł netto. Program wsparcia będzie aktywny do 15 kwietnia z możliwością przedłużenia.

 

Bitdefender wspiera służbę zdrowia

W związku z panującą pandemią COVID-19, Bitdefender poinformował, że przekazuje bezpłatne rozwiązania bezpieczeństwa klasy korporacyjnej dla wszystkich organizacji opieki zdrowotnej na całym świecie. Chodzi zarówno o duże szpitale, jak i małe gabinety lekarskie, dentystyczne oraz optyczne. Każda taka placówka może otrzymać bezpłatne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych przez dwanaście miesięcy.

Instytucje zainteresowane otrzymaniem darmowych rozwiązań powinny kontaktować się z firmą Marken poprzez uruchomioną podstronę https://bitdefender.pl/pomagamy-sluzbie-zdrowia-walczyc-z-koronawirusem/.

 

Kontakt mailowy: kontakt@marken.com.pl lub telefonicznie pod numerem 58 667 49 49. 

Dodatkowe informacje: Mateusz Bergolc, Product Manager w firmie Marken, mateusz.b@marken.com.pl.