Targi Druku 3D odbywają się w tym roku po raz piąty. Impreza jest przeznaczona zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. To najlepsza okazja, aby zapoznać się z możliwościami, jakie daje druk 3D. Pojawią się najważniejsi producenci i dystrybutorzy. Przewidziano liczne premiery nowych urządzeń. Będzie można obejrzeć zarówno tani sprzęt za kilku tysięcy złotych jak i profesjonalne systemy produkcyjne, warte co najmniej kilkadziesiąt tysięcy euro. W tych samych dniach w pozostałych halach wystawienniczych odbędą się imprezy targowe skierowane do branży przemysłowej, która jest głównym beneficjentem rozwiązań druku 3D. Organizator – FabiLab Kielce – spodziewa się ponad 10 tys. zwiedzających. Dwa lata temu było ich 2,5 tys., co pokazuje szybki wzrost zainteresowania nową technologią. 

 

Jedną z atrakcji targów są warsztaty druku 3D, organizowane wyłącznie dla resellerów przez ABC Datę. Zostaną omówione najważniejsze zagadnienia związane z drukiem 3D (technologie, zalety, wady, możliwości, ograniczenia). Resellerzy dowiedzą się także, dlaczego w tej chwili jest najlepszy czas na to, aby wejść w nową branżę oraz kto może być potencjalnym klientem. Warsztaty odbędą się zarówno 11 marca, jak i 12 marca. Ilość miejsc jest ograniczona - w szkoleniu może uczestniczyć maksymalnie 60 osób każdego dnia (czyli łącznie 120).

Warsztaty są bezpłatne. Dodatkowo każdy z uczestników, który zarejestrował się poprzez CRN, otrzyma zaproszenie o wartości 400 zł do wykorzystania w kolejnych cyklach szkoleniowych (planowane są 4 zakresy szkoleń całodniowych  organizowanych cyklicznie w terminie do końca czerwca). Wspomniane szkolenia będą odpłatne – ich koszt wynosi od 500 zł do 850 zł od osoby.

Informacje o warsztatach i formularz rejestracyjny znajdują się w systemie Interlink na stronie http://interlink.pl/warsztaty-3d/.

Resellerzy zainteresowani udziałem w warsztatach druku 3D z ABC Datą mogą także pisać na adres e-mail: 3d@abc360.eu. Osobą kontaktową jest Radosław Jankowski.