Sławomir Lubak został w Deloitte partnerem i liderem obszaru Strategii i Integracji Technologii oraz programu branżowego TMT. Jest specjalistą w zarządzaniu transformacją biznesową za pomocą rozwiązań technologicznych. Posiada 20-letnie doświadczenie operacyjne i doradcze. Doświadczenie zdobywał w Polsce, na rynkach europejskich i na Bliskim Wschodzie.

W Deloitte jest od czerwca br. Wcześniej przez 18 lat pracował w Accenture, gdzie prowadził projekty związane z transformacją biznesową i technologiczną. Przez ostatnich 10 lat był dyrektorem zarządzającym. Odpowiadał za branżę telekomunikacyjną, mediową i technologiczną.
Karierę rozpoczął od współtworzenia spółki Internet Technologies Polska.

Deloitte zajmuje się kompleksową obsługą cyfrowej transformacji klienta w modelu „end to end”– począwszy od doradztwa, projektowania i strategii, przez dostawę i utrzymanie, ich integrację, rozwój, testowanie, analizę systemów i in.

"Od kilku lat konsekwentnie wzmacniamy swoją pozycję w zakresie świadczenia usług technologicznych, rozwijając kompetencje w tym zakresie. Jest to jeden z naszych priorytetów" – informuje Andrzej Lachowski, partner zarządzający działem konsultingu w Polsce. Według niego Deloitte buduje swoją pozycję zarówno poprzez istotne partnerstwa, takie jak np. z Google, jak i przyciąganie kolejnych ekspertów.


Nowe siły

Deloitte świadczy usługi technologiczne na rzecz sektora finansowego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego. Na polskim rynku zatrudnia nie tylko konsultantów, ale również kierowników projektów i programów, architektów technicznych i biznesowych, programistów, testerów, specjalistów DevOps, zajmując się całym cyklem pracy projektowej, od strategii do wdrożenia i utrzymania rozwiązań.

"Naszym celem jest ciągłe budowanie doświadczonego i kompetentnego zespołu. To, co nas wyróżnia to fakt, że dzięki szerokim kompetencjom naszych zespołów jesteśmy w stanie spojrzeć kompleksowo na potrzeby rynku, tworzyć całościowe, a nie fragmentaryczne rozwiązania i towarzyszyć klientowi w całym procesie transformacji cyfrowej" – przekonuje Sławomir Lubak.