Icon7 przedstawia nową słuchawkę - VOX Touch Bluetooth. Jest to najbardziej zaawansowany technicznie produkt z nowej linii słuchawek VOX.

 

Zaimplementowana technika multipoint umożliwia słuchawce VOX Touch łączność z wieloma urządzeniami jednocześnie, na przykład z telefonem i komputerem lub dwoma telefonami. VOX Touch pozwala na tymczasowe zawieszenie jednego połączenia w celu odebrania drugiego.

Obsługa VOX Touch odbywa się za pomocą wygodnego panelu dotykowego, posiadającego funkcje: odbierania, rozłączania, odrzucania, kontrolowania natężenia dźwięku, wyciszania, wybierania głosowego.

Ładowanie nowej słuchawki Icon7 odbywa się za pomocą wolnostojącej składanej ładowarki. Ładowarka ma magnesy, dzięki czemu można ją metalowej powierzchni.

 

W zestawie znajdują się też dwa rodzaje wkładek dousznych w trzech rozmiarach każdy. Wkładki Perfect-Fit charakteryzują się tym, że nie wkłada się ich do wnętrza ucha. Zaletą wkładek In-Ear ma być natomiast bardzo dobre blokowanie dźwięków płynących z otoczenia.

VOX Touch mają funkcję cyfrowego przetwarzania sygnału (DPS), która redukuje  szumy.

Słuchawka Icon7 VOX™ Touch Bluetooth jest dostępna na rynku w cenie 329 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

 

 

Specyfikacja:

 

Zasięg działania – 10 m

 

Jakość dźwięku – aktywna redukcja szumów dzięki procesorowi sygnałowemu DSP, usuwanie echa, automatyczna regulacja głośności w zależności od poziomu hałasu z otoczenia  

 

Technologia multipoint - pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth

 

Waga – 7 g

 

Czas rozmowy - 3 godziny

 

Czas czuwania - 60 godzin