Connect Distribution uzyskała tytuł Master Distributor, pozwalający jej na działanie na rynku polskim i rynkach krajów europejskich. Przygotował program partnerski i szkoleniowy w Polsce i ponad 25 krajach regionu EMEA.

„Ipswitch dopełnia naszą ofertę rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa oraz monitowania sieci. Szczególnie sprawdza się w małych i średnich firmach.” - komentuje Sławomir Karpiński, Channel Manager w Connect Distribution.

Rozwiązania Ipswitch pomagają zespołom zarządzającym IT w utrzymaniu kontroli i bezpieczeństwa transakcji biznesowych, aplikacji i całej infrastruktury. Producent opiera swoją ofertę na dwóch filarach, którymi są rozwiązania WhatsUp Gold oraz Moveit.

WhatsUp Gold jest przeznaczone do monitoringu sieci, serwerów, wirtualnych maszyn, aplikacji, kontroli natężenia ruchu w całym środowisku Windows, LAMP, Java i środowiskach chmurowych.

Moveit natomiast jest pakietem łączącym bezpieczny transfer plików, automatyczny workflow, raportowanie oraz wielowarstwowe zabezpieczenia.

Firma Ipswitch została założona w 1991 r.