Kamila Yamasaki będzie prezesem zarządu Black Pointa w kolejnej kadencji - postanowiła rada nadzorcza spółki. Jest ona związana z firmą od 2000 r. Do zarządu weszła w 2004 r. Kierowała spółką w latach 2006 - 2012. W latach 2013 - 2014 była przewodniczącą rady nadzorczej. W 2014 r. została wiceprezesem zarządu, a w ub.r. objęła stery spółki.

Kamila Yamasaki jest absolwentką Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Wcześniej powołano radę nadzorczą Black Pointa na kolejną kadencję. Powołania otrzymali Piotr Kolbusz, Szczepan Czyczerski, Anna Skałecka, Leszek Jurasz i Piotr Stawiński.

Piotr Kolbusz to współzałożyciel i współwłaściciel spółki (początkowo działała pod nazwą Inter Mind). Od 1988 r. do 2006 r. kierował firmą na stanowisku prezesa. Następnie zasiadał w radzie nadzorczej Black Pointa. Od stycznia 2013 r. do października 2015 r. ponownie był prezesem, by potem znów przejść do rady nadzorczej.

Piotr Kolbusz jest absolwentem Akademii Ekonomicznej  we  Wrocławiu (kierunek  finanse  i  bankowość)  oraz Uniwersytetu Wrocławskiego.