W ubiegłym miesiącu pracę w Eptimo rozpoczął Michał Kwiatkowski. Jest on odpowiedzialny za rozwiązania sieciowe w ofercie dystrybutora oraz za marki Allied Telesis, Edimax i ZTE. Michał Kwiatkowski ma 15-letnie doświadczenie w branży IT. Wcześniej pracował w ETA oraz Incomie. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i studiów podyplomowych na Politechnice Poznańskiej w zakresie Computer Networks and Internet Applications.  

Z początkiem marca stanowisko Product Managera odpowiedzialnego za rozwiązania serwerowe i storage‘owe objął Jacek Połczyński. Zajmuje się rozwiązaniami Nexsan by Imation, American Megatrends oraz HGST. Poprzednio pracował m.in. w Teta i Exence. Z branżą jest związany od blisko 20 lat. Nowy PM w Eptimo ukończył Informatykę i Ekonometrię na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym oraz studia podyplomowe z zarządzania i marketingu. 

W połowie marca do zespołu Eptimo dołączył również Sławomir Grzymski, który został Product Managerem odpowiedzialnym m.in. za produkty Lenovo. Pracował m.in. w Asusie i Neonecie. Sławomir Grzymski jest związany z branżą IT od ponad 7 lat. Ma tytuł magistra inżyniera na Politechnice Wrocławskiej. W ubiegłym roku otrzymał IBM Corporate Readiness Certificate.