Prezesem ATM został Sławomir Koszołko. Zastąpił on na tym stanowisku Piotra Sieluka z rady nadzorczej, który przez miesiąc wykonywał obowiązki prezesa, a obecnie objął stanowisko wiceprzewodniczącego rady. Ma wspierać operacyjną działalność spółki. 

Sławomir Koszołko jest od ponad 15 lat związany z telekomunikacją i usługami centrum danych. Ostatnie 2,5 roku spędził w T-Mobile Polska, najpierw jako dyrektor marketingu w segmencie B2B, a potem jako dyrektor strategii korporacyjnej. Przez 13 lat (2001 – 2014) pełnił funkcję dyrektora ds. strategii i marketingu GTS Poland.

ATM nie miał stałego prezesa od 31 maja br., gdy odwołany został Sylwester Biernacki, który kierował spółką przez rok. W br. kontrolę nad właścicielem centrów danych Atman przejął fundusz MCI.EuroVentures. 

"Mając na uwadze dobro wszystkich inwestorów, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zmian w kadrze menedżerskiej." - poinformował na początku czerwca Maciej Kowalski, partner funduszu MCI.Euroventures i czonek rady nadzorczej ATM (a także wiceprezes ABC Daty).