Na nowym stanowisku Rafał Stalewski jest odpowiedzialny za rozwój sprzedaży oprogramowania Tagetik i koordynację wszystkich procesów związanych z firmą w Polsce, a także współpracę z dystrybutorami i partnerami w innych krajach.

Rafał Stalewski od ponad 10 lat zajmuje się systemami Corporate Performance Management. Do tej pory był związany z Oracle’m, gdzie odpowiadał za wsparcie sprzedaży rozwiązań klasy Enterprise Performance Management na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej, centralnej Azji oraz w Turcji. Wcześniej zajmował się wdrażaniem i wsparciem sprzedaży systemów klasy CPM/BI w Microstrategy i Codec Systems.

Rafał Stalewski jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej. Ukończył studia podyplomowe z Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego.

Oprogramowanie Tagetik wspiera organizacje w zakresie Corporate Performance Management – m.in. planowania, budżetowania, konsolidacji finansowej, alokacji i rozliczania kosztów. Firma działa w 50 krajach, z jej rozwiązań koszysta ponad 600 przedsiębiorstw. Wyłącznym dystrybutorem Tagetika w Polsce jest ITMagination.