Do Schneider Electric Polska dołączyli Grzegorz Bardadyn i Mariusz Jakubiec. Obaj będą odpowiedzialni za sprzedaż w obszarze centrów danych klientów komercyjnych i przemysłowych.

Grzegorz Bardadyn objął stanowisko Area Sales Manager UPS Systems and Critical Infrastructure. Odpowiada za rozwój sprzedaży rozwiązań data center klientów komercyjnych i przemysłowych na południu kraju.

Grzegorz Bardadyn jest specjalistą w dziedzinie technologii i aplikacji systemów zasilania gwarantowanego dla zastosowań IT i przemysłowych z 26-letnim doświadczeniem. W Schneider Electric jest od stycznia 2018 r. Poprzednio przez 4 lata wspierał sprzedaż w Emerson Network Power (obecnie Vertiv).

Stanowisko kierownika sprzedaży systemów klimatyzacji precyzyjnej Schneider Electric w dywizji ITD objął Mariusz Jakubiec. W firmie jest od grudnia 2017 r. Do jego głównych zadań należy m.in. wsparcie biur projektowych, partnerów i użytkowników końcowych w zakresie projektowania rozwiązań klimatyzacyjnych dla krytycznych potrzeb IT.

Mariusz Jakubiec wcześniej przez blisko 15 lat wspierał sprzedaż systemów klimatyzacji precyzyjnej w Emerson Network Power.

We wrześniu ub.r. do Schneider Electric przeszła wieloletnia szefowa polskiego oddziału Emerson Network Power, Małgorzata Kasperska.