Tech Data Polska podpisała umowę z Sharp Electronics CEE. Od listopada br. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań visual solutions japońskiej firmy na polskim rynku.

„Nasza firma oferuje wszystko, począwszy od zarządzania danymi i od wizualnych paneli, po rozwiązania IoT i przetwarzania kognitywnego. Dlatego tak istotna jest dla nas możliwość współpracy z Sharp” – komentuje Mariusz Ziółkowski, Country General Manager, Tech Data Polska.

Niedawno Sharp w Polsce zaprezentował nową strategię. Zakłada ona rozwój produktów biznesowych w spójny ekosystem łączący AIoT (sztuczną inteligencję i Internet rzeczy) oraz 8K, jak również budowę kanału sprzedaży produktów wizualnych. Podpisanie umowy z Tech Datą to konsekwencja tej strategii. Firma liczy na współpracę z doświadczonymi integratorami i dostawcami rozwiązań.

"Stawiamy na współpracę z firmami doświadczonymi, posiadającymi specjalistyczną wiedzę i nowoczesną ofertę urządzeń oraz rozwiązań, co pozwala na przeprowadzenie zaawansowanych technologicznie wdrożeń u klientów biznesowych" - mówi Rafał Szarzyński, Country Sales & Marketing Manager, Sharp Electronics CEE. 

Za sprzedaż produktów Sharpa w Tech Data Polska odpowiada Alicja Borowicz, Business Development Manager, Maverick AV Solutions, e-mail: alicja.borowicz@techdata.com.