Nowa Sales Unit Manager odpowiada za planowanie i rozwój kanału sprzedaży w segmencie MŚP. Do jej obowiązków należy również pozyskanie nowych partnerów handlowych oraz umacnianie relacji z nimi, koordynacja pracy dwóch zespołów handlowych – SMB Medium i SMB Development, jak również realizacja planów sprzedażowych, pozyskiwanie i koordynacja projektów.

Bezpośrednim przełożonym Izabeli Smugi pozostaje Marcin Ruciński, dyrektor sprzedaży broadline w Tech Dacie.

Izabela Smuga ma 15-letnie doświadczenie w dystrybucji IT. Do Tech Data dołączyła w 2012 r. Zaczynała od stanowiska Sales Representative (2012 – 2016), by potem awansować na pozycje Team Leader (2016 – 2018) oraz Sales Unit Manager. Przed przyjściem do Tech Daty pracowała w Megabajcie (kolejno jako handlowiec, specjalista ds. kluczowych klientów i Team Leader), Action (handlowiec) i California Computer (kolejno jako Customer Service Representative, specjalista ds. kredytów i windykacji należności, handlowiec).
 
Izabela Smuga studiował ekonomię w Wyższej Szkole Społeczno – Ekonomicznej w Warszawie, ze specjalizacją zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie.