Dariusz Sawicki dołączył do grupy kapitałowej TenderHut. Będzie odpowiedzialny za wsparcie sieci sprzedaży usług IT, a także rozwój biznesu w Szwajcarii, Niemczech i Austrii.

- O jego najważniejszej roli w naszej grupie kapitałowej nie mogę jeszcze mówić, bo to branżowa niespodzianka. Już niedługo ją ogłosimy. Jedno jest pewne – to będzie duża sprawa, która na pewno odbije się szerokim echem w branży – twierdzi Robert Strzelecki, wiceprezes ds. operacyjnych TenderHut. 

Dariusz Sawicki specjalizuje się w marketingu, sprzedaży i IT. Przez ostatnie 7 lat pracował w agencji digital marketingu Lemon Sky, a następnie w ramach sieci J.Walter Thompson Poland odpowiadał za nowy biznes całej grupy. Zajmował się pozyskaniem klientów zarówno w obszarze marketingu cyfrowego (m.in. RTV Euro AGD), jak i wdrożeń portali korporacyjnych.
 
W skład grupy TenderHut wchodzą 4 współpracujące ze sobą spółki zależne. Zajmują się m.in. projektowaniem i rozwojem systemów informatycznych, outsourcingiem IT, wdrożeniami systemów LIMS, doradztwem prawnym, cyberbezpieczeństwem. Ostatnio grupa błyskawicznie rozwija się  - przejmuje lokalne spółki i otwiera biura za granicą. 

TenderHut powstał w 2015 r. z przekształcenia spółki Codearch. Nowy podmiot powołali byli menedżerowie z białostockiego oddziału SMT Software.