W tym roku Triathlon IT - wielka sportowa impreza dla ludzi z branży - odbędzie się w dniach 15-17 czerwca w Powidzu w Wielkopolsce. Nie zabraknie nie tylko sportowych emocji, lecz także okazji do spotkań. Dotychczasowe edycje zgromadziły na starcie ponad 500 osób. Bazą uczestników jak zwykle będzie hotel Moran Powidz.

Tegoroczne zawody zaplanowano na sobotę, 16 czerwca. Warto jednak spędzić nad malowniczym jeziorem cały weekend. Impreza i możliwość wymiany doświadczeń biznesowych i sportowych z ludźmi z branży rozpoczyna się już w piątek, a zakończeniem jest wieczorne Sport& Biznes Party w sobotę.

Uczestnicy będą rywalizować zarówno w konkurencjach indywidualnych (sprint, dystans olimpijski) jak i w klasyfikacji drużynowej.

W tym roku na startujących czeka jedna zmiana – możliwość udziału w sztafetach.

- To już V edycja wydarzenia, które przyciąga zarówno „zawodowców” ale przede wszystkim początkujących adeptów triathlonu - mówi Marcin Sowiński, pomysłodawca, organizator i dyrektor zawodów.

Zapewnia, że triathlon to sport dla każdego – dzięki różnorodnym dystansom od sprintu (750 m pływania, 20 km jazdy na rowerze, 5 km biegu) do wymagającego Ironman, daje możliwość łatwego rozpoczęcia przygody początkującym, a najbardziej ambitnym pozwoli sprawdzić się na najtrudniejszym dystansie.

- W tym roku przygotowujemy inspirujące spotkania z interesującymi ludźmi biznesu i nie tylko – stay tuned - zapowiada Marcin Sowiński. - Jestem przekonany, że V jubileuszowa edycja będzie wyjątkowa, z wyjątkową atmosferą, która tworzą co roku uczestnicy oraz z wyjątkową frekwencją - dodaje organizator.

CRN jak co roku ufundował specjalny puchar za najszybszą zmianę – w tym przypadku nie w biznesie, a w strefie zmian podczas zawodów.

Więcej informacji o imprezie i rejestracja na stronie www.triathlon-it.pl.

Jak było w ub.r., zobaczcie na zdjęciach w galerii na crn.pl.