Katarzyna Jędrocha objęła stanowisko SAO & DO Director (Strategic Accounts Operations & Document Outsourcing) w Xerox Polska.

Będzie odpowiadać za rozwój usług outsourcingowych w zakresie ich projektowania, sprzedaży, wdrażania i utrzymania. Zapowiada koncentrację na obszarach, które oferują nowe możliwości wzrostu.

Przez ostatnie trzy lata Katarzyna Jędrocha pracowała w Ricoh Polska jako regionalny dyrektor sprzedaży bezpośredniej, odpowiadając za sprzedaż urządzeń i usług w czterech oddziałach (Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin) oraz za rynek wyższych uczelni. Wdrożyła zmiany w strukturze działu sprzedaży.

Nowa dyrektor w Xeroksie w latach 2001-2014 pracowała w Atrium Centrum Ploterowe. Pełniła funkcję dyrektora zarządzającego, odpowiadając za wyznaczanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz zarządzanie centralą i czterema oddziałami firmy. Rozbudowała działy sprzedaży sprzętu, oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych oraz dział serwisu. Doprowadziła do poszerzenia linii technologicznej produkcji materiałów do druku oraz dołączyła do oferty nowe marki.