Zgodnie z decyzją rady nadzorczej na stanowisku pozostanie dotychczasowy prezes Komputronika, Wojciech Buczkowski, natomiast na członka zarządu awansował Krzysztof Nowak, który był dyrektorem finansowym firmy. Decyzja wchodzi w życie z dniem 2 stycznia 2012 r. Na nową kadencję nie powołano wiceprezesa Jacka Piotrowskiego. Spółka nie podała przyczyny tej zmiany.

Wojciech Buczkowski jest prezesem Komputronika od 2 stycznia 2007 roku oraz jednym z pomysłodawców i współzałożycieli firmy w 1996 roku. Początkowo był współpracownikiem, następnie wspólnikiem i udziałowcem (obecnie posiada największy, 30-procentowy pakiet akcji). Wojciech Buczkowski ukończył studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Ma wykształcenie ekonomiczne ze specjalnością Informatyka w Zarządzaniu.

Krzysztof Nowak pracuje w Komputroniku od 2006 r. Przez kilkanaście lat był związany z sektorem bankowym. Karierę zawodową rozpoczął w 1991 r. w BGŻ, następnie przeszedł do Gospodarczego Banku Wielkopolski (1993-1996), a później przez 10 pracował w Invest-Banku (1996-2006). Zaczynał jako pracownik Działu Rozliczeń, później był inspektorem w Dziale Operacji Walutowych i specjalistą ds. analiz. W kolejnych latach kierował Zespołem Ekonomicznym i Departamentem Planowania i Kontrolingu.

Krzysztof Nowak ukończył Wyższą Szkołę Bankową i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, na kierunku Bankowość i Finanse. W 2011 roku uzyskał tytuł Master of Business Administration w Wielkopolskiej Szkole Biznesu w Poznaniu.