Aneta Bartnicka od 2 lipca br. została nowym wiceprezesem zarządu S4E. Będzie odpowiadać za finanse spółki.

Nowa wiceprezes ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami spółek należących do międzynarodowych grup kapitałowych. Kierowała także działami zakupów, administracji sprzedaży, logistyką i magazynem. Przez ostatnie 7 lat pełniła funkcję dyrektora finansowego w Dimension Data, gdzie od 2017 r. jest także prokurentem. Wcześniej była związana z Nextira One, jako szef zespołu sprawozdawczości i analiz (2004 – 2011) oraz z Alcatel E-Business Distribution (1999 – 2004). Poprzedni wiceprezes S4E odpowiedzialny za finanse spółki, Sebastian Karpiński, złożył rezygnację w maju br.

– Zmiana członka zarządu odpowiedzialnego za część finansową to kolejny etap przemiany „małej krakowskiej firmy” w lidera rynku VAD – komentuje prezes S4E, Paweł Piętka. – Aneta Bartnicka wcześniej pracowała w dużej międzynarodowej organizacji i to doświadczenie będzie szczególnie przydatne podczas realizacji strategii wejścia na rynek CEE w zakresie dystrybucji produktów w modelu Value Add Distributor – wyjaśnia szef spółki, należącej do grupy ABC Data.

Aneta Bartnicka jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, na której studiowała finanse i bankowość. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu podatków. Zdobyła międzynarodowy certyfikat CIMA, potwierdzający kwalifikacje w zakresie rachunkowości zarządczej.