Azlan Competence Center
Azlan Competence CenterACC zapewnia dostęp do najnowszej wiedzy i umiejętności swoim Partnerom. Co więcej, dzięki opcji dostępu do naszej serwerowni przez Internet, Partnerzy mogą przeprowadzać bezpieczne testy urządzeń bez konieczności żmudnego wysyłania i odsyłania sprzętu do testów. Ponadto umożliwiamy również testy sprzętu z naszej oferty w laboratorium, będącym częścią Azlan Competence Center.


 


 


 Sala szkoleniowa

 SZKOLENIA

Dotychczasowa działalność szkoleniowa Azlan w Polsce może być obecnie realizowana jeszcze lepiej dzięki nowej infrastrukturze Azlan Competence Center.

Oferowane szkolenia o szerokiej tematyce pozwalają na zwiększanie świadomości o nowych, perspektywicznych, dynamicznie rozwijających się technologiach na polskim rynku. Umożliwiają także pogłębienie oraz zaktualizowanie wiedzy na temat technologii, które już na stałe goszczą w ofertach naszych Partnerów.

 

 

W Azlan Competence Center realizowane są różnorodne szkolenia ze wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Partnerzy mogą rozwijać swoje umiejętności zarówno w zagadnieniach ściśle technicznych jak i sprzedażowych.

Warsztaty techniczne prowadzone są przez inżynierów wsparcia Azlan. Co ważne, szkolenia handlowe prowadzą zarówno pracownicy Azlan jak i prezenterzy producentów, z którymi współpracujemy.

Serwerownia Azlan Competence Center wyposażona jest w rozwiązania technologiczne wiodących producentów: APC, Cisco, HP czy IBM. Jako jedni z nielicznych dysponujemy środowiskami demonstracyjnymi rozwiązań opartych o infrastrukturę typu 'Blade' i sieci SAN, na której zbudowane są modele chmur prywatnych opartych o oprogramowanie VMware i Microsoft.

 

 

WYNAJEM SAL

W ramach ACC oferujemy także wynajem sal i infrastruktury na szkolenia realizowane bezpośrednio przez Partnerów dla swoich klientów końcowych oraz dostęp do autoryzowanych egzaminów prowadzonych przez firmy Prometric i Pearson VUE.

Zapraszamy do współpracy!