Oferta RRC Poland obejmuje wszystkie najważniejsze linie urządzeń przenośnych Datalogic ADC, począwszy od ręcznych, przez wyposażone w klawiaturę, przemysłowe palmtopy, terminale z uchwytem pistoletowym i komputery do montażu w pojazdach.

Spośród dostępnych w RRC Poland modeli, dystrybutor zwraca szczególną uwagę na konstrukcje: Falcon X3, Memor, Rhino, Kayman i Skorpio.

Falcon X3 spełnia normę szczelności IP64, jest wytrzymały na wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m, może też – dzięki opcjonalnemu czytnikowi dalekiego zasięgu – odczytywać kody z odległości do 13 m. Ten przenośny komputer z racji swojej konstrukcji i cech przeznaczony jest przede wszystkim dla pracowników przemysłu.

Najnowszym produktem w ofercie Datalogic ADC jest Rhino – komputer do wózków widłowych z 10-calowym wyświetlaczem LCD o rozdzielczości ½ VGA. Rhino spełnia normę szczelności IP65, działa w temperaturze do –30 stopni i jest odporny na wibracje i uderzenia, co czyni go terminalem do pracy w najcięższych warunkach.

Model Skorpio to urządzenie przeznaczone do wykorzystania w handlu detalicznym – jest wyposażony w skaner kodów 1D, a także odporny na upadki z wysokości do 1,5 m. Dla najbardziej wymagających klientów, potrzebujących niezniszczalnego komputera przenośnego do pracy w ciężkich warunkach zaprojektowany został Kyman. Model ten ma uszczelnioną obudowę i jest odporny na upadki z wysokości do 1,8 m. Datalogic Memor został wyposażony w dotykowy ekran LCD i laserowy czytnik kodów. Świetnie sprawdza się w zastosowaniach takich jak inwentaryzacja, sprzedaż hurtowa czy kontrola obiegu towaru w magazynie.

Według przewidywań RRC Poland, rynek komputerów przenośnych do zastosowań przemysłowych będzie rósł w Polsce w tempie kilkunastu procent rocznie. Warto, by resellerzy, którzy myślą o poszerzeniu swojej oferty zwrócili uwagę na handheldy Datalogic ADC.