Piotr Mirosław - Country Manager

 

Piotr Mirosław od połowy 2009 roku zajmował kierownicze stanowiska w LG Electronics. Początkowo pracował jako Dyrektor Sprzedaży w największym dziale Consumer Electronics, następnie został awansowany na pozycję Dyrektora Zarządzającego Consumer Electronics w Polsce. W okresie tym pozycja rynkowa LG Electronics wzmocniła się w każdej z głównych kategorii, mimo trudności jakie przeżywała cała branża.

W latach 1999 – 2009 związany był z Philips Polska, gdzie między innymi pełnił funkcje Country Sales Managera) w Dziale Consumer Electronics, Dyrektora Biznesu CE na Europę Centralną oraz Dyrektora Marketingu Działu Consumer Lifestyle. W latach 2006-2009 był członkiem Zarządu Philips Polska odpowiedzialnym przede wszystkim za obszar komercyjny produktów konsumenckich, a także Philips brand management w krajach Europy Centralnej. W latach 2005-2006 oraz 2007-2008 był szefem dwóch przełomowych projektów mających na celu poprawę satysfakcji partnerów biznesowych Philipsa w Europie Centralnej oraz integracji dwóch dywizji konsumenckich CE i DAP w jeden sektor Consumer Lifestyle.

Piotr Mirosław ma 42 lata, jest żonaty, ma troje dzieci. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Mechaniki Precyzyjnej o specjalizacji Automatyka i Robotyka. Ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie Zarządzania oraz MBA na Uniwersytecie Illinois.