Czym jest Tech Data Partner Club?

 

Automatyczne naliczanie punktów i brak formalności – Jako Partner poza zgłoszeniem się do programu nie musisz robić nic więcej. Wystarczy tylko, że kupujesz przez system internetowy InTouch. Nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań, zgłaszać się czy informować handlowca o zakupie. Twoje punkty naliczają się automatycznie.

Elastyczność – Twoje punkty są wymieniane na pieniądze lub na dowolna nagrodę rzeczową.

Dodatkowa oszczędność – Nie płacisz podatków od nagród.

– Bezpieczeństwo
– Twoje konto i stan punktów jest tajny. Widzi je tylko osoba, na którą jest założone konto.

– Stabilność
– Punkty są bezpieczne i nie przepadają.

Kumulacja benefitów – Systematycznie coraz więcej promocji w Tech Data łączonych jestz programem lojalnościowym TD Partner Club. Stąd sama rejestracja w programie zapewnia darmowe, dodatkowe korzyści.

 

Rejestracja w TD Partner Club

  • Wejdź na stronę Programu http://www.tdpartnerclub.pl i zacznij jeszcze dziś otrzymywać dodatkowe korzyści tylko za to, że i tak u nas kupujesz.
  • Punkty naliczają się od momentu rejestracji.
  • W ciągu 7 dni od rejestracji klienci otrzymują mail od Sodexo ze swoimi danymi do pierwszego logowania już na oficjalnej platformie programu TDPartnerClub.pl
  • Po zalogowaniu na stronie Programu TD Partner Club możesz sprawdzić stan punktów, dokonać wyboru nagrody lub wypłaty punktów.


Ogólne zasady programu lojalnościowego TD Partner Club

Za zakupy poprzez system InTouch, Klienci otrzymują punkty, które zbierają się na indywidualnych kontach. Punkty mogą być wymieniane na przelewy na kartę przedpłaconą lub na nagrody rzeczowe z katalogu Sodexo. Konto przypisywane jest do konkretnej osoby z danej firmy, w programie może zarejestrować się tyle osób z jednej firm, ile kont użytkowników w InTouch dana firma posiada.

Wszystkie informacje dotyczące zasada zdobywania i naliczania punktów oraz przeliczania ich na nagrody znajdziesz na stronie Programu www.tdpartnerclub.pl