Tech Data obsługuje ponad 100.000 resellerów w ponad 100 krajach. Codziennie Tech Data wspiera swoich partnerów na całym świecie w dostarczaniu przez nich produktów i usług użytkownikom końcowym - małym i średnim przedsiębiorstwom (MSP), dużym korporacjom i urzędom administracji publicznej. Więcej szczegółów na www.techdata.com.

Tech Data Polska (wcześniej DHI i Computer 2000 Polska) powstała w Polsce w 1988 roku i funkcjonuje na rynku jako klasyczny dystrybutor produktów IT. Świadczymy  usługi logistyczne i finansowe związane z dystrybucją oraz wsparcie techniczne.

 

Zespół Specjalistów Tech Data                

                                                       


Azlan to wiodący europejski dystrybutor z wartością dodaną produktów i rozwiązań sieciowych, komunikacyjnych, nadzoru i monitoringu, serwerów, pamięci masowych i oprogramowania. Dostarcza wiele dodatkowych usług np. wsparcie marketingowe, pre-sales i post-sales support, szkolenia, usługi konfiguracyjne, programy demo i usługi finansowe, wspierając dzięki temu w rozwoju swoich partnerów handlowych.

 

Zespół Azlana to wykwalifikowani specjaliści – Menedżerowie Produktów, Inżynierowie Systemowi oraz profesjonalni Sprzedawcy rozwiązań informatycznych współpracujący z wiodącymi producentami takimi jak Cisco, HP czy IBM oraz największymi integratorami usług informatycznych w Polsce.

Więcej informacji na temat działalności Azlan znajdziesz pod adresem: www.azlan.pl

 


Datech jest dystrybutorem oprogramowania do projektowania (CAD – Computer Aided Design) firmy Autodesk dedykowanego odbiorcom inżynierskim (m.in. z branży budownictwa, architektury, inżynierii lądowej i GIS oraz produkcji). Świadczy wiele unikatowych usług firmie Autodesk oraz w jej kanale sprzedaży VAR.

 

Zespół Datech w Polsce ściśle współpracuje z firmą Autodesk w zakresie oferowanych przez nią produktów tworząc programy sprzedaży, organizując akcje promocyjne i marketingowe jak również zapewniając kompleksową i profesjonalną opiekę techniczną oraz doradztwo i szkolenia dla Autoryzowanych Partnerów Handlowych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów począwszy od doświadczonych Sprzedawców, Specjalistów ds. marketingu B2B przez Inżynierów Aplikacji – architektów, inżynierów budownictwa i produkcji.

Polskie biuro Datech zlokalizowane jest w Krakowie. Więcej o działalności Datech dowiesz się odwiedzając strony www.tddatech.pl oraz www.techcad.pl.