Dystrybutor, kontynuując współpracę z HP, stawia na kompetencje biznesowe zespołu, a także indywidualne podejście do partnerów.

 

Pewność i korzyści biznesowe

Szerokie portfolio materiałów eksploatacyjnych HP dostępne w Tech Data daje resellerowi gwarancję i pewność rozwijania działalności w odpowiednio długiej perspektywie czasowej oraz możliwość tworzenia konkurencyjnego biznesu. Korzystając z szerokiej gamy materiałów eksploatacyjnych HP, partner Tech Daty ma zawsze gwarancję, że otrzymuje oryginalne produkty. Duży wpływ na jakość obsługi kontrahentów ma też polityka sprzedaży firmy. Realizowane w Tech Data zakupy są automatycznie uwzględnianie we wszystkich programach, promocjach i konkursach organizowanych przez HP dla resellerów.

Program partnerski producenta jest opracowany z myślą o firmach mających autoryzację na poziomie Silver i Gold, jak też firmach nieautoryzowanych. Każda sprzedaż dokonywana przez partnerów Tech Data jest raportowana do HP. Dużym wsparciem dla resellerów są organizowane przez Tech Datę bezpłatne szkolenia poświęcone szerokiej ofercie materiałów eksploatacyjnych HP. Ostatnie tego typu szkolenie odbyło się 17 kwietnia br. i było prowadzone przez trenera HP (patrz zdjęcie). Tech Data wspiera również Partnerów organizując promocje i konkursy dla resellerów.