Vertiv VR Rack

 

 

Solidna i elastyczna szafa teleinformatyczna, która umożliwia szybkie wdrożenie. Dostępnych jest osiem standardowych rozmiarów, wszystkie o konstrukcji ramowej, która zapewnia około 6,35 cm dodatkowej użytecznej głębokości w porównaniu z szafami o podobnych rozmiarach, ułatwiając instalację i konserwację infrastruktury krytycznej. Szafę uzupełniają różne akcesoria beznarzędziowe, które pomagają przyspieszyć wdrażanie i ułatwić zarządzanie szafami.

 

 

 

 

Vertiv Liebert CRV

 

 

Rzędowe jednostki klimatyzacji precyzyjnej zoptymalizowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność chłodniczą przy minimalnej zajmowanej powierzchni. Gwarantują chłodzenie w szafach serwerowych rack. Główne funkcje, takie jak chłodzenie, nawilżanie, osuszanie, nagrzewanie wtórne, filtracja powietrza, odprowadzanie skroplin, kontrola temperatury i wilgotności, funkcje alarmowe i transmisja danych, uzupełniają wyposażenie jednostek CRV. Komponenty urządzenia są łatwo dostępne, charakteryzują się prostą obsługą serwisową, a także łatwością instalacji.

 

 

 

Avocent ACS 800 & 8000

Seria zaawansowanych serwerów konsoli oferuje ulepszone i rozbudowane funkcje zapewniające skalowalne i wysoko wydajne rozwiązania zdalnego zarządzania dla administratorów IT — przewidziane zarówno dla centrów danych, jak i w sferze przetwarzania na brzegu sieci. Idealne i optymalne narzędzie do zastosowania w infrastrukturze typu Edge oraz aplikacjach Internetu rzeczy.

 

Zasilacz UPS Online Vertiv Liebert GXT4

Wysokiej jakości zasilacz UPS działający w trybie true on-line, zapewniający wysoką jakość napięcia wyjściowego bez przerw podczas przełączania na pracę z wykorzystaniem baterii. Zasilacz chroni sprzęt informatyczny przed wszystkimi rodzajami zakłóceń spowodowanych awarią zasilania, spadkiem napięcia, przepięciem bądź zniekształceniami.

 

Listwy Vertiv Geist rPDU

Dostępne w modelach podstawowych, monitorowalnych i zarządzalnych, z opcją szybkiej dostawy. Modele monitorowalne i zarządzalne mogą kontrolować moc wejściową z dokładnością +/-1 proc., zapewniają standardowe odczyty amperów, woltów, watów, kilowatogodzin i współczynnika mocy, a także możliwość sterowania mocą na każdym wyjściu, monitorowania każdego gniazda oraz opatentowane gniazda U-lock, które blokują przewód zasilający, aby zapobiec niezamierzonemu rozłączeniu. Oba modele zostały wyposażone w moduł komunikacyjny, który można wymieniać przy włączonym zasilaniu.

 

Aktualne promocje

  • 5 lat gwarancji za rejestrację produktów: szaf rack VR Rack, listw Geist rPDU oraz zasilaczy UPS Liebert GXT4 – spokój ducha dla Twoich klientów
  • Darmowy czytnik Amazon Kindle za rejestrację w Programie Partnerskim Vertiv i zakupy produktów o min. wartości 500 EUR – zarejestruj się już dziś na: Vertiv.com/VPP-PL

Dodatkowych informacji udziela: Andrzej.Wrobel@vertivco.com