Jednym z trendów, który w ostatnim czasie mocno przybiera na sile jest możliwość drukowania wielu materiałów we własnym zakresie bez konieczności zlecania ich na zewnątrz. To przynosi użytkownikom biznesowym nie tylko oszczędności, ale też pozwala im szybko reagować na potrzeby klientów. W ten sposób można „od ręki” realizować niestandardowe promocje, przygotowywać atrakcyjne materiały dla edukacji ułatwiające naukę, bądź wydrukować nieszablonową broszurę w ciekawy sposób pokazującą produkty. Jeśli przedsiębiorca zauważy, dajmy na to zwiększone zainteresowanie klientów ochraniaczem na pasy bezpieczeństwa dla dzieci w kształcie piłki nożnej, bo akurat dzień wcześniej ich ukochana drużyna wywalczyła wymarzony awans, może błyskawicznie wydrukować reklamowy baner.

Słowem, wiele firm odkryło już, że aby drukować takie materiały wcale nie trzeba zamawiać dużego nakładu na zewnątrz, wystarczy mieć w swojej firmie kolorową drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne, które potrafi drukować materiały w wysokiej jakości. Resellerzy powinni na tym skorzystać i umiejętnie oferować sprzęt OKI swoim klientom.

Jako OKI widzimy ten trend i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb rynku. Każda firma niezależnie od wielkości znajdzie u nas kolorowe urządzenia na miarę swoich potrzeb. Urządzenia OKI gwarantują wysoką jakość, ostrość i dokładność wydruku, między innymi dzięki zastosowaniu technologii LED, wielopoziomowej technologii ProQ oraz tonerom High Definition Color – mówi Krzysztof Nakielski, Product Marketing Manager w OKI Systems Polska.

W tym kontekście pojawia się pytanie: a co z firmami, które drukują głównie dokumenty czarno-białe? Bowiem część firm z sektora MŚP mimo, że chętnie drukowałoby w kolorze swoje materiały promocyjno-reklamowe we własnym zakresie, to jednak ma obawę, że wiązałoby się to ze zbyt wysokimi dodatkowymi dla nich kosztami eksploatacji, gdyż zdecydowana większość materiałów, które obecnie drukują w skali miesiąca to są dokumenty czarno-białe. W praktyce jednak wystarczy odpowiednio dobrać urządzenie do rzeczywistych potrzeb firmy i wcale nie trzeba mieć oddzielnej drukarki mono przeznaczonej do czarno-białych dokumentów. Można jednocześnie ekonomicznie drukować kolorowe materiały, pozwalające podnieść prestiż firmy.

Rok darmowych wydruków monochromatycznych

 Klienci OKI mogą teraz zyskać nawet rok darmowych wydruków mono na kolorowych urządzeniach tej marki.
Wystarczy kupić jeden z modeli objętych akcją, w okresie od 1 października do 31 grudnia 2017 r.,
i odebrać od nas darmowy toner monochromatyczny. Oferta dotyczy modeli: C332dn, MC363dn,
serie C500, MC500, C800 i MC800.