Warto już teraz zatroszczyć się o fanów piłki nożnej i spełnić ich oczekiwania. Tym bardziej że wiele rozwiązań audio-wideo, które nadal są w użyciu, to przestarzały sprzęt o słabych parametrach. Stosunkowo niskim kosztem można wymienić go na lepszy, oferujący ostry, dobrej jakości obraz o nasyconych kolorach.

Pod tym względem portfolio Optomy jest bardzo szerokie, a partnerzy tego producenta bez problemu dostosują się do wymogów klienta i jego budżetu, oferując mu dobre i wysokomarżowe rozwiązania. Standardem stało się oferowanie projektorów w rozdzielczości Full HD z najniższymi jasnościami – min. 3200 ANSI lumenów – i o bardzo długich okresach życia lampy, aż do 10–12 tys. godzin.

Przykładowo modele HD27e i HD144X wyświetlają obraz o przekątnej długości 100 cali z odległości nieco ponad 3 m. W przypadku GT1080e możliwe jest uzyskanie obrazu o tej wielkości z odległości nieco ponad 1 m. Do większych przestrzeni Optoma oferuje mocne projektory zapewniające obraz o jasności  5000 ANSI lumenów i rozdzielczości 1080p (modele EH461/ EH470/EH504) z korekcją trapezu w pionie i poziomie oraz korekcją geometrii obrazu w czterech narożnikach.

Producent proponuje też projektory 4K, w którym to segmencie rynku można obserwować znaczący wzrost sprzedaży. Obecnie Optoma dysponuje najszerszą ofertą urządzeń 4K w Polsce (modele lampowe, laserowe, jak również ultrakrótkiej projekcji).

Gdy w grę wchodzą niższe budżety, partnerzy też mają z czego wybierać – znajdą w ofercie Optomy marżowe projektory SVGA, XGA i WXGA o dobrych parametrach i wysokiej jasności.