Wieloletnie doświadczenie firmy Kerio umożliwiło stworzenie grupy produktów podobnych w zakresie funkcji do rozwiązań klasy korporacyjnej, ale dostępnych za niewielkie pieniądze, a także prostych do wdrożenia i administrowania. Są to:

– KerioConnect – rozwiązanie alternatywne wobec Microsoft Exchange. Udostępnia pocztę elektroniczną, kalendarze i komunikator tekstowy, jest też wyposażone w zaawansowane funkcje ochrony przesyłanych informacji.

– KerioControl – oprogramowanie klasy Unified Threat Management, które ułatwia ochronę sieci przed wirusami, malware i innym złośliwym oprogramowaniem. Zawiera moduły firewalla i routera, IPS-u, antywirusa na bramie, VPN-u i filtrowania zawartości. Umożliwia zarządzanie pasmem przez nadawanie priorytetów i monitoring ruchu oraz ograniczanie dostępu do mediów streamingowych i sieci P2P.

– KerioOperator – bazujący na sprawdzonych standardach system VoIP, który zastępuje tradycyjne i często skomplikowane centrale PBX. Zaprojektowany dla małych i średnich firm, minimalizuje koszty operacyjne i jest prosty w administrowaniu, a jednocześnie oferuje użytkownikom możliwości rozwiązań klasy enterprise.

Krzysztof Konieczny

Prezes Zarządu Sun Capital

Sun Capital wprowadza w życie założoną wspólnie z Kerio strategię budowania znajomości marki i sprzedaży produktów tej firmy na polskim rynku. Od początku naszej działalności postawiliśmy na jasny i czytelny przekaz handlowy i marketingowy. Zadbaliśmy także o podstawowe sprawy, takie jak informacja handlowa i wersje produktów w języku polskim, wsparcie techniczne oraz posprzedażne.