Firma ed&r Polska to lubelski dystrybutor z wartością dodaną, specjalizujący się w oprogramowaniu związanym z bezpieczeństwem sieci teleinformatycznych. Ma w swoim portfolio produkty takich firm jak: GFI Software, GFI MAX, Secunia, Altaro, Radar Services, Cyan, ThreatTrack oraz Norman.

– Jesteśmy małym przedsiębiorstwem i w związku z tym mamy bardzo indywidualne podejście do partnerów – mówi Jakub Sieńko, dyrektor handlowy ed&r Polska. – Nasza oferta jest uniwersalna, dzięki czemu współpracujący z nami resellerzy i integratorzy realizowali wdrożenia zarówno w mikrofirmach, jak też w przedsiębiorstwach zatrudniających kilkanaście tysięcy pracowników.

Partnerzy ed&r Polska po zarejestrowaniu się w systemie dystrybutora mogą liczyć na wiele korzyści, m.in. darmowe klucze licencyjne oprogramowania (do własnego użytku), dostęp do polskojęzycznych materiałów promocyjnych, webinariów, prezentacji, szkoleń handlowych i technicznych. Lubelska firma świadczy także wsparcie przed- oraz posprzedażne i oferuje kontakty do potencjalnych klientów. Każdy z producentów, których dystrybutorem jest ed&r Polska, prowadzi własny program partnerski, do udziału w którym zaprasza resellerów.

 

Wewnętrzny audyt przyspieszy dochodzenie

Aby ciągłość funkcjonowania firmy nie była zagrożona, konieczne jest zastosowanie monitoringu sieci w czasie rzeczywistym. Daje to możliwość korelowania i analizowania zebranych danych, a także generowania odpowiednich raportów. Dlatego jednym z wyróżniających się produktów w ofercie ed&r Polska jest oprogramowanie GFI EventsManager przeznaczone do analizy i archiwizowania dzienników zdarzeń systemowych, tworzonych codziennie przez firmowe rozwiązania IT. To cenne źródło informacji, które umożliwia pozostawanie w zgodzie z obowiązującym prawem i ułatwia ochronę zasobów przed zagrożeniami. GFI EventsManager zapewnia doskonałą wydajność skanowania, przekraczającą ponad 6 mln zdarzeń na godzinę.