W wydarzeniu wzięło udział kilkudziesięciu resellerów i integratorów z całej Polski. Wieczorna gala była punktem kulminacyjnym całodniowych szkoleń i prezentacji dotyczących kluczowych producentów w ofercie Dagmy. Tegoroczne Tytany zostały przyznane za najlepsze wyniki sprzedaży systemów bezpieczeństwa słowackiej marki w okresie od 1 lipca 2015 do 30 czerwca 2016 r.   

- Tym, co nas bardzo cieszy jest stały coroczny wzrost przychodów ze sprzedaży rozwiązań ESET, co nie jest takie oczywiste biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej producent ten utrzymuje pozycję lidera polskiego rynku antywirusów – mówi Paweł Jurek, dyrektor ds. rozwoju Dagmy. – Specjaliści tej marki z sukcesem wprowadzili ją kilkanaście miesięcy temu na rynek enterprise, a niebawem pojawi się nowa rodzina rozwiązań dla użytkowników domowych, z szeregiem ciekawych, nowatorskich funkcji. Jestem więc spokojny o dalsze wzrosty.

Partnerzy Dagmy dodają, że produkty ESET charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami. Chwalą też wsparcie ze strony dystrybutora. Obecnie głównym wyzwaniem związanym ze sprzedażą słowackich produktów jest przekonanie przedsiębiorców, że ESET to kompleksowe systemy bezpieczeństwa, a nie jedynie dobre antywirusy (więcej opinii partmerów w obszernej fotorelacji z wydarzenia, którą opublikujemy w jednym z najbliższych wydań CRN Polska.

Tytani Sprzedaży ESET 2016

Statuetki trafiły tym razem do takich firm, jak (kolejność alfabetyczna): Action, APN Promise, AT Computers, Ikaria, Komputronik, Marken, Miecz Net, NetComplex, Perceptus oraz Point.  Galę prowadziła Anna Nieć z działu marketingu, zaś nagrody wręczali: Anna Piechocka (dyrektor zarządzająca) oraz Grzegorz Sikorski (członek zarządu).

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z wydarzenia: