Dell

Kontakt

Strona WWW: http://www.dell.pl

Aktualności

Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2020-03-16 15:21

Ważna zmiana w Dell Technologies Polska

Dell Technologies dokonał zmiany na stanowisku szefa polskiego oddziału sektora publicznego. Tomasz Panufnik zastąpił Rafałał Branowskiego, który awansował na stanowisko regionalne CEE i pozostaje w strukturach Dell Technologies.

dell dell technologies

Wywiady i felietony

Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2014-03-07 14:26

Dell się zmienia

CRN Polska rozmawia z Wojciechem Głownią, dyrektorem generalnym polskiego oddziału Della, na temat trudnych decyzji w związku z prywatyzacją koncernu, starań mających na celu zmianę wizerunku Della na polskim rynku oraz planowanych zmianach w programie partnerskim.

dell zmiany program partnerski prywatyzacja

Artykuły

Autor: Ingram Micro | Dodano: 2019-06-05 08:05

Dell godzi sprzeczności

Notebooki muszą łączyć cechy trudne do pogodzenia, jak chociażby wysoką jakość wykonania i funkcjonalność oraz akceptowalną cenę. Dobrze, jeśli zaspokajają przy tym potrzeby zarówno użytkowników domowych, jak i biznesowych. Twórcy serii XPS oraz Inspiron regularnie, na nowo, podejmują się tego wyzwania.

ingram micro dell inspiron paweł wójcik dell xps 9380
Autor: Quest Dystrybucja / Dell Software | Dodano: 2016-06-01 06:00

Skuteczna ochrona przed atakami APT

APT to ataki przeprowadzane przez doskonale zorganizowane, zmotywowane i posiadające duże możliwości grupy. Przestępcy są w stanie uzyskać praktycznie nieograniczony dostęp do systemów informatycznych ofiary i mogą modyfikować znajdujące się w nich informacje w celu kradzieży cennych danych, np. niezbędnych do autoryzacji przelewów.

dell apt cyberprzestępcy ataki quest
autoryzacja kradzież danych autoryzacja przelewów