Huawei Polska

huawei

Kontakt

Strona WWW: http://www.huawei.com/pl/

ul. Domaniewska 39A

02-672 Warszawa

Telefon firmowy: 22 355 18 00

Aktualności

Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2019-10-16 23:59

Huawei: solidne wyniki mimo sankcji

Koncern przyciskany sankcjami przez Amerykanów znacznie zwiększył sprzedaż w III kw. br. To prawdopodobnie w dużej mierze zasługa smartfonów, jednak firma nie podała bilansu dla poszczególnych grup biznesowych.

huawei
Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2019-09-11 11:12

Huawei otworzy e-sklep w Polsce

W przyszłym tygodniu producent rusza ze sprzedażą całego portfolio grupy konsumenckiej w oficjalnym e-sklepie. Operatorem jest iTerra - według zapowiedzi grupy CBG.

huawei iterra

Wywiady i felietony

Artykuły

Autor: Huawei | Dodano: 2019-05-06 10:44

Program partnerski oparty na zasadzie win-win

Huawei dąży do zbudowania spójnego, otwartego i opartego na współpracy ekosystemu partnerskiego, którego podstawą jest wspólny sukces. Dzięki temu zarówno firma, jak i jej partnerzy mogą zapewnić najlepsze produkty, usługi i rozwiązania dla klientów. W efekcie przynosi to obu stronom korzyści finansowe.

huawei
Autor: Huawei Polska | Dodano: 2019-04-01 08:07

Historia Wi-Fi 6 od strony grupy roboczej ds. standardów

Od momentu swoich skromnych początków w 1997 roku, Wi-Fi stało się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Połączenia za pośrednictwem Wi-Fi uznajemy za powszechne i polegamy na nich, aby utrzymać naszą produktywność i sprawność biznesową – szybciej wprowadzać innowacje, sprostać nowym wyzwaniom i wymaganiom klientów.

huawei
Autor: Huawei | Dodano: 2019-03-15 08:22

Huawei: zachowanie ciągłości biznesowej dzięki rozwiązaniu active-active

Klienci są coraz bardziej świadomi zagrożeń bezpieczeństwa gromadzonych przez nich danych. W dalszym ciągu pokutuje jednak myślenie, że „to mnie nie dotyczy”. Dopiero po wystąpieniu szkody gorączkowo wdrażane są procedury oraz systemy, które mają uchronić użytkowników przed podobnymi przypadkami w przyszłości, jak również zapewnić dostępność usług.

huawei