InsERT S.A.

logo-258-insert-s-a

Kontakt

Strona WWW: http://www.insert.com.pl

Aktualności

Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2015-10-12 20:09

InsERT nexo: nowa generacja systemów dla MSP

Według producenta rynek programów do obsługi małych o średnich przedsiębiorstw jest daleki od nasycenia. InsERT powiększył linię programów nexo o trzy systemy: Gratyfikant, Gestor i Biuro.

msp insert nexo biuro

Wywiady i felietony

Autor: Urszula Smoktunowicz | Dodano: 2012-03-19 11:41

Nie chcielibyśmy być rentierami

CRN Polska rozmawia z Jarosławem Szawlisem, prezesem zarządu Insertu, i Bożeną Szawlis, wiceprezesem zarządu spółki, o początkach istnienia firmy, o sukcesach i porażkach oraz o zmianach, jakie zaszły na polskim rynku w ciągu ostatnich 20 lat.

insert

Artykuły

Autor: Andrzej Janikowski | Dodano: 2009-06-10 00:00

Kiedy mały rośnie

CRN Polska rozmawia z Tomaszem Sokołowskim, dyrektorem działu handlowego w Insercie, o ekspansji na rynku średnich firm z nowym produktem Navireo, sprzedaży akcji Tecie i przyszłości rozwiązań finansowo-księgowych.

insert navireo
Autor: Andrzej Janikowski | Dodano: 2008-05-28 00:00

Powolna zmiana warty

Mimo niewątpliwych zalet cyfrowe systemy monitorowania obiektów nie cieszą się tak dużym wzięciem jak ich analogowe odpowiedniki. Potencjalni klienci nie znają ich, więc wybierają mniej nowoczesne rozwiązania.

Autor: Maciej Nawrocki | Dodano: 2008-05-28 00:00

Chytry plan

CRN Polska rozmawia z Jarosławem Szawlisem, prezesem Insertu, oraz Tomaszem Sokołowskim, dyrektorem marketingu i sprzedaży, o rozwoju systemu dla średnich firm, trudnej drodze do pozyskania inwestora oraz o oczekiwaniu na wychłodzenie rynku.