Oracle Polska

1489

Kontakt

Strona WWW: http://www.oracle.com/pl

ul. Przyokopowa 31

01-208 Warszawa

Telefon firmowy: 22 690 87 00

E-mail: moc.elcaro@lp_noitpecer

Aktualności

Autor: Materiał partnera | Dodano: 2019-09-26 09:27

Do chmury można zmigrować w 20 tygodni

Czy podejście do chmury w Polsce się zmienia? Jakie jest znaczenie uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji dla popularności cloud computingu? Jak przenieść swoje kluczowe zasoby do chmury i dlaczego Oracle zdecydował się udostępnić autonomiczną bazę danych za darmo - o tym opowiada Piotr Witczyński, p.o. dyrektora generalnego Oracle Polska i szef działu konsultingu Oracle w CEE i CIS.

oracle piotr witczyński oracle cloud day

Artykuły

Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2019-05-27 11:56

Oracle: sztuczna inteligencja rewolucją na miarę Internetu

Oracle poinformował o pierwszym w Polsce kontrakcie podpisanym przez jednostkę administracji publicznej na implementację autonomicznej bazy danych Oracle. Przekonuje, że kompleksowe, zautomatyzowane rozwiązania, wykorzystujące sztuczną inteligencję, to rewolucja na miarę Internetu.

oracle
Autor: Oracle | Dodano: 2015-11-11 07:00

Chmura będzie tak powszechna jak Internet

O modelu przetwarzania w chmurze mówi się już nie w kategoriach „trendów IT”, ale jako o zjawisku całkowicie naturalnym, które coraz szybciej adaptuje się w świecie systemów biznesowych. Z analiz Oracle wynika, że rynek usług chmurowych rośnie obecnie około pięciu (według niektórych nawet siedmiu) razy szybciej niż wartość inwestycji w systemy tradycyjne. Można zatem ostrożnie prognozować, że w ciągu...

internet chmura oracle trendy it usługi chmurowe
Autor: Maciej Nawrocki | Dodano: 2005-06-01 00:00

Wiedza jest, brakuje pieniędzy

CRN Polska rozmawia ze Steinem Surlienem, wiceprezesem EMEA działu Alliances&Channels, i Januszem Naklickim, dyrektorem sprzedaży i marketingu Oracle'a, o usługach eksperckich, niedofinansowaniu administracji publicznej w Polsce, unijnych pieniądzach i międzynarodowym spotkaniu w Warszawie.