Sophos

Sophos logo

Kontakt

Strona WWW: http://www.sophos.com

Wielicka 28B

30-552 Kraków

Telefon firmowy: 22 548 00 05

E-mail: moc.sohpos@eeselas

Aktualności

Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2019-07-31 09:18

Sophos startuje z nowym programem partnerskim

Szybszy rozwój, atrakcyjniejsze rabaty, skupienie na usługach zarządzanych – to charakteryzuje nowe narzędzia dla partnerów oferowane przez Sophos.

sophos

Wywiady i felietony

Autor: Krzysztof Jakubik | Dodano: 2018-05-16 07:12

Złożoność jest wrogiem bezpieczeństwa

– Producenci rozwiązań ochronnych powinni wziąć na siebie odpowiedzialność za uczynienie życia partnerów i klientów łatwiejszym. Produkty te powinny być proste nie tylko w obsłudze, ale też we wdrażaniu – mówi Kris Hagerman, Chief Executive Officer w Sophosie.

Artykuły

Autor: Sophos | Dodano: 2019-12-23 09:11

Sophos XG Firewall: ochrona sieci nowej generacji

Zapory sieciowe XG Firewall zapewniają rozbudowaną ochronę sieci nowej generacji oraz gwarantują eliminowanie ryzyka ataku, ujawnianie ukrytych zagrożeń i automatyczne reagowanie na incydenty. Dzięki nowej promocji ogłoszonej przez producenta partnerzy mogą kupić te urządzenia z bardzo dużym rabatem.

sophos xg firewall
Autor: Sophos | Dodano: 2019-09-27 07:51

Usługi ochronne dają większą marżę

Sophos zachęca firmy IT do partnerstwa w modelu biznesowym Managed Service Provider. Status ten umożliwi im oferowanie rozwiązań ochronnych w postaci usługi zarządzanej. Kompleksową obsługę klientów ułatwi konsola Sophos Central, która upraszcza zarządzanie regułami polityki bezpieczeństwa i administrowanie wieloma produktami marki Sophos w środowisku usługobiorcy.

msp sophos managed service provider Sophos Central maciej kotowicz
Autor: Sophos | Dodano: 2019-09-06 08:05

Sophos: odświeżony program partnerski

Sprzedaż rozwiązań ochronnych może przynieść VAD-om i integratorom niemałe zyski, ale wiąże się też z wieloma wyzwaniami. Sophos uważnie przeanalizował trudności, z którymi w tym zakresie borykali się jego partnerzy, a następnie zmodyfikował program partnerski, aby zwiększyć skuteczność ich działań.

program partnerski sophos maciej kotowicz
Autor: Sophos | Dodano: 2019-06-12 12:52

Inwestycja w EDR ma sens

W oprogramowaniu Intercept X Advanced with EDR Sophos zintegrował ochronę punktów końcowych ze stosowaną w specjalistycznych narzędziach funkcją Endpoint Detection and Response. Dzięki temu administratorom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo IT w firmach jest łatwiej sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

ab sophos konsorcjum fen s4e edr