Tech Data Polska

TD New

Kontakt

Strona WWW: http://www.techdata.pl

al. Jerozolimskie 212

02-486 Warszawa

Telefon firmowy: 22 547 92 00

E-mail: lp.atadhcet@ko

Aktualności

Wywiady i felietony

Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2017-11-22 07:35

Odbudowujemy relacje z producentami

„Dzięki fuzji z Technology Solutions Tech Data stała się, pod względem oferty, unikalnym dystrybutorem na polskim rynku. Nie było i nie ma na dziś drugiej takiej firmy w Polsce” – mówi Mariusz Ziółkowski, Country General Manager Tech Data.

tech data mariusz ziółkowski
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2017-10-18 08:23

Chmura od dystrybutora

Dystrybucja usług na cloudowych platformach własnych dystrybutorów to dla nich szansa na pozostanie istotnym ogniwem sprzedaży w czasach chmurowej rewolucji. Jednak z punktu widzenia resellerów i integratorów taki model sprzedaży rodzi szereg pytań i wątpliwości, zwłaszcza że decyzja o współpracy w ramach konkretnej platformy będzie w wielu przypadkach oznaczać partnerstwo na lata. Ale raz przekonany...

chmura cloud debata Dominik Żochowski Piotr Skórzyński
chmura od dystrybutora jolanta anders dorota wysocka marcin makowiecki
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2015-06-24 13:39

Mamy pieniądze i czas

CRN Polska rozmawia z Jonasem Elmgrenem, regional senior vice presidentem Tech Daty w Europie, na temat dalszej strategii działania na naszym rynku oraz skutków ewentualnego wejścia do Polski nowych międzynarodowych graczy.

tech data strategia jonas elmgren

Artykuły

Autor: Tech Data | Dodano: 2017-06-28 13:25

Cisco Spark – czas na efektywną komunikację

Cisco Spark to nowoczesna platforma do współpracy, która umożliwia zespołom efektywną komunikację, łącząc chat, wideo, komunikację głosową, współdzielenie treści w jednej aplikacji. Wszystko to niezależnie od urządzenia i systemu operacyjnego, z jakiego korzysta użytkownik. Dzięki otwartemu interfejsowi API platforma ta może być integrowana z innymi aplikacjami, takimi jak: Box, Dropbox, GitHub, Google...

tech data cisco cisco spark UnifiedCommunication
Autor: Tech Data | Dodano: 2016-09-05 07:00

Macierz nowej generacji dla MŚP w Tech Dacie

W sierpniu Hewlett Packard Enterprise wprowadził na rynek pamięć masową StoreVirtual 3200. Przeznaczona jest dla małych i średnich przedsiębiorstw, które modernizują infrastrukturę IT w kierunku rozwiązań definiowanych programowo. Macierz znajduje się w ofercie Azlana, działu Tech Daty zajmującego się dystrybucją zaawansowanych produktów IT.

Oferty pracy