Zyxel Communications

Zyxel

Kontakt

Strona WWW: http://www.zyxel.pl

ul. Okrzei 1A /p. 4

03-715 Warszawa

Telefon firmowy: 22 333 82 50

E-mail: moc.lexyz.lp@ofni

Aktualności

Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2016-09-06 14:51

Zyxel: rebranding i nowe hasło

Zyxel Communications rozpoczął rebranding pod hasłem „Your Networking Ally” (twój sieciowy sojusznik). W swoich działaniach marketingowych będzie bardziej niż dotychczas koncentrował się na rozwiązaniach niż na produktach - zapowiedział szef firmy, Gordon Yang.

zyxel gordon yang

Wywiady i felietony

Artykuły

Autor: Zyxel Communications | Dodano: 2019-08-26 08:30

Case study: Zyxel dla turystyki

Świętokrzyska Polana to kompleks usługowy o zróżnicowanym profilu działalności: wypoczynkowym, szkoleniowym, rehabilitacyjnym i gastronomicznym. W ramach prac modernizacyjnych zapadła decyzja o stworzeniu sieci bezprzewodowej na potrzeby zarówno obsługi, jak i gości.

Autor: Zyxel | Dodano: 2019-05-27 09:01

Case study: Zyxel dla (przyszłych) maturzystów

Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku w Warszawie poszukiwało najlepszego wyposażenia do pracowni informatycznej na potrzeby zajęć dydaktycznych. Chodziło o urządzenia, na których uczniowie klas o profilu technik informatyk będą uczyć się ich konfiguracji oraz tworzenia sieci.

Zyxel Nebula Zyxel
Autor: Zyxel | Dodano: 2018-05-14 08:00

Zarządzanie siecią przez chmurę? Pięć zalet i jedna wada…

Długo zastanawialiście się z klientem, jaka sieć będzie najlepsza dla niego. Niezależnie od tego, czy to hotel, nieduże biuro czy prywatna przychodnia, musieliście wziąć pod uwagę wiele aspektów wdrożenia. Ale udało się! Wreszcie nadszedł czas na realizację projektu.

Zyxel Nebula