Od czasu wybuchu pandemii koronawirusa cyberprzestępcy stale wykorzystują ten globalny kryzys, koncentrując się na atakach cybernetycznych zaprojektowanych w celu naruszenia bezpieczeństwa i danych ofiar. Dane wywiadowcze Bitdefender dotyczące zagrożeń dotyczące cyberzagrożeń związanych z koronawirusem między marcem a kwietniem ujawniają, że raporty o zagrożeniach w stylu Covid-19 stają się nową normą.

W tym webcastie zagłębimy się w badania inteligencji zagrożeń Bitdefenders związane z Covid-19, aby lepiej zrozumieć ewolucję i wpływ tych ataków. Liviu Arsene omówi, na podstawie wewnętrznej telemetrii, globalną oczekiwaną trajektorię ataków na kolejne 3-6 miesięcy.

Prowadzący
Liviu Arsene

Liviu Arsene jest globalnym badaczem cyberbezpieczeństwa dla Bitdefender, z dużym doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i technologii. Badając światowe trendy i rozwój cyberbezpieczeństwa, koncentruje się na zaawansowanych uporczywych zagrożeniach i incydentach bezpieczeństwa, jednocześnie oceniając ich wpływ na krytyczne publiczne i prywatne infrastruktury biznesowe. Jego pasje koncentrują się wokół innowacyjnych technologii i gadżetów, koncentrując się na ich aplikacjach bezpieczeństwa i długoterminowym wpływie strategicznym.

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim