Jak zarządzać portalem, witryną i treścią? Jak rozszerzyć cyfrowy ekosystem firmy o funkcjonalności platformy sprzedażowej? Jak prześledzić podróż klienta na cyfrowych portalach przedsiębiorstwa? Odpowiedzi na te pytania, które pomogą ulepszyć działanie biznesu będzie można poznać podczas cyklu partnerskich webinariów: Liferay DXP, Liferay Commerce oraz Liferay Analytics Cloud. Partnerskie webinaria Liferay i Webtown skierowane są do osób, które chcą dowiedzieć jak rozpocząć transformację cyfrową w swojej organizacji lub u klientów. Udział w webinarach jest bezpłatny.

Ostatni w cyklu, trzeci Webinar Liferay & Webtown, w dniu 18 czerwca (15:00-16:00) pomoże poznać nowe potrzeby odbiorców oraz zdecydować jak wzbogacić marketing cyfrowy za pomocą narzędzi analitycznych agregujących i wizualizujących dane profilu klienta i wydajność zasobów marketingowych. Podczas webinaru wykorzystane zostanie rozwiązanie analityczne Liferay Analytics Cloud, która jest nowym spojrzeniem na otoczenie firmy - zapewnia wgląd w nowoczesną podróż klienta, którą odbywa on na cyfrowych portalach przedsiębiorstwa.

Najważniejsze zagadnienia:

  • Czym jest Liferay Analytics Cloud?
  • Dlaczego to rozwiązanie jest inne i lepiej służy Twojej firmie?
  • Jak go używać, jak analizować dane, które masz?
  • Demo na żywo z rzeczywistymi danymi

Cykl webinarów Liferay organizowany jest wspólnie z Webtown Group – jedynym Platynowym Partnerem Liferay w regionie CEE. Spotkania będą prowadzone przez Piotra Sęka, Dyrektora Generalnego Webtown.

Zapisy pod linkiem: https://discover.liferay.com/digitally-transform-your-financial-services-business-leveraging-liferay-0-1-0