Jak zarządzać portalem, witryną i treścią? Jak rozszerzyć cyfrowy ekosystem firmy o funkcjonalności platformy sprzedażowej? Jak prześledzić podróż klienta na cyfrowych portalach przedsiębiorstwa? Odpowiedzi na te pytania, które pomogą ulepszyć działanie biznesu będzie można poznać podczas cyklu partnerskich webinariów: Liferay DXP, Liferay Commerce oraz Liferay Analytics Cloud. Partnerskie webinaria Liferay i Webtown skierowane są do osób, które chcą dowiedzieć jak rozpocząć transformację cyfrową w swojej organizacji lub u klientów. Udział w webinarach jest bezpłatny.

Drugi Webinar Liferay & Webtown, zaplanowany na 29 maja (15:00-16:00), wyjaśni, jak można rozszerzyć cyfrowy ekosystem firmy o funkcjonalności platformy sprzedażowej. Zostanie także poruszony temat przyszłości rozwiązań e-commerce oraz dlaczego tego typu rozwiązania to przyszłość i jedyna droga rozwoju w modelu B2B. W czasie webinarium uczestnicy dowiedzą się jak najlepiej  wykorzystać rozwiązanie Liferay Commerce.

Najważniejsze zagadnienia:

  • Czym jest Liferay Commerce?
  • Funkcjonalności „out of the box”
  • Integracje, interfejsy
  • Headless commerce

Cykl webinarów Liferay organizowany jest wspólnie z Webtown Group – jedynym Platynowym Partnerem Liferay w regionie CEE. Spotkania będą prowadzone przez Piotra Sęka, Dyrektora Generalnego Webtown.

Zapisy pod linkiem: https://discover.liferay.com/digitally-transform-your-financial-services-business-leveraging-liferay-0-1