Jak zarządzać portalem, witryną i treścią? Jak rozszerzyć cyfrowy ekosystem firmy o funkcjonalności platformy sprzedażowej? Jak prześledzić podróż klienta na cyfrowych portalach przedsiębiorstwa? Odpowiedzi na te pytania, które pomogą ulepszyć działanie biznesu będzie można poznać podczas cyklu partnerskich webinariów: Liferay DXP, Liferay Commerce oraz Liferay Analytics Cloud. Partnerskie webinaria Liferay i Webtown skierowane są do osób, które chcą dowiedzieć jak rozpocząć transformację cyfrową w swojej organizacji lub u klientów. Udział w webinarach jest bezpłatny.

Pierwszy Webinar Liferay & Webtown, który odbędzie się 14 maja (15:00-16:00) przeznaczony jest dla osób, które poszukują istotnego i efektywnego wsparcia w swoich procesach biznesowych. Zarządzanie treścią, użytkownikami, rolami, uprawnieniami to podstawowe funkcje, które posiada każda dojrzała platforma, ale zarządzanie przepływem pracy, tworzenie dynamicznych formularzy, kierowanie odbiorców na spersonalizowane treści, zarządzanie fragmentami stron przez użytkowników biznesowych to już cechy unikalne. Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak z pomocą Liferay DXP organizować unikalne doświadczenia klientów i gromadzić dane, które wspierają szerokie zrozumienie klientów.

Najważniejsze zagadnienia:

  • Zarządzanie portalem, witryną i treścią w Liferay DXP
  • Kreator dynamicznych formularzy w Liferay DXP
  • Personalizacja treści i kierowanie odbiorców (Audience Targeting)
  • Wykorzystanie Fragmentów Stron (Page Fragments) do tworzenia landing page
  • Headless CMS

Cykl webinarów Liferay organizowany jest wspólnie z Webtown Group – jedynym Platynowym Partnerem Liferay w regionie CEE. Spotkania będą prowadzone przez Piotra Sęka, Dyrektora Generalnego Webtown.

Zapisy pod linkiem: https://discover.liferay.com/digitally-transform-your-financial-services-business-leveraging-liferay-0