Zapraszamy wszystkich na webinarium online firmy SimpleAV, które będzie dotyczyć narzędzi do komunikacji zdalnej firmy ClearOne.

Na webinarium zostanie omówiona szeroka oferta rozwiązań chmurowych oraz rozbudowana gama sprzętu Audio-Video. Wszystko to, co pozwoli ściśle dopasować kompleksową propozycję wideo-konferencyjną dla każdej przestrzeni.

Data: 31-go marca 2020r.,

Godzina: 11:00.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie wiadomości e-mail ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz nazwą reprezentowanej organizacji na adres: marketing@simpleav.pl , a w odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo link pozwalający dołączyć do prezentacji.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu:

www.simpleav.pl   |   b2b.simpleav.pl

Przesłanie wiadomości e-mail na adres marketing@simpleav.pl wiąże się z wyrażeniem Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych: imienia i nazwiska, adresu mailowego, nazwy reprezentowanej organizacji w celach niezbędnych do dokonania rejestracji uczestników spotkania online „SimpleAV: Rozwiązania do pracy zdalnej ClearOne.” oraz potwierdza zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest SimpleAV sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-015), Al. Karkonoska 10. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu rejestracji na spotkanie online "SimpleAV: Rozwiązania do pracy zdalnej ClearOne.".